معرفی مجموعه ی حمل و نقل بین المللی شرکت های گروه بی تا :

  • شرکت حمل و نقل بین المللی بی تا ترابر
  • شرکت حمل و نقل بین المللی خزر ترابر
  • شرکت حمل و نقل بین المللی سیوان ترابر
  • شرکت پترو بی­تا قصرشیرین ( فعال در حوزه مخزن داری ، تخلیه و بارگیری مواد نفتی )

این گروه شرکت ها به عنوان یکی از نامدارترین ، با سابقه ترین و پیشرفته ترین فعالان در زمینه امور حمل و نقل بین المللی به دنبال کسب تجارت موفق و انکار ناپذیر ، همچنین جلب رضایت مندی و اعتماد مسئولان مفتخر است اعلام نماید که این شرکت با آگاهی کامل نسبت به اهمیت این صنعت و جایگاه ویژه آن در پیشبرد اقتصاد سالم فعالیت خود را در زمینه حمل و نقل جاده ای ، امور فورواردری ، کریری و انجام کلیه امورات گمرکی و بازاریابی و .... از سال 1374 با تاسیس اولین شرکت گروه ) شرکت حمل و نقل بین المللی بی تا ترابر ( آغاز نموده است و همواره جهت بهبود کیفیت عملکرد خود ، خدمات رسانی بهتر و گسترش حیطه فعالیت خود گام های موثری را برداشته است . تا آنجا که جهت پیشبرد اهداف و برنامه های تدوین شده ، به ترتیب شرکت های خزر ترابر و سیوان ترابر را درجهت حمل و نقل بین المللی جاده ای و با توجه به نیاز روز افزودن ارسال محموله های سوختی با استفاده از کارکنان و مدیرانی که در سیستم این گروه آموزش وپرورش یافتند را تاسیس نمود.

یکی از فعالیت اصلی و عمده ی این گروه مربوط به ترانزیت و حمل کالاهای خشک به کشور های همسایه از قبیل عراق ، ترکیه و افغانستان و کشورهای حوضه ی CIS ، آلمان ایتالیا ، فرانسه ، بلغارستان و بالعکس می باشد . همچنین ترانزیت و حمل مشتقات نفتی از مبدا کردستان عراق به مقصد ایران ، افغانستان ، امارات متحده عربی و کشور های حوضه ی CIS و بالعکس نیز جزء فعالیت های اصلی این شرکت می باشد .

بهره مندی از فعالیت گسترده شعب و نمایندگی های خود در مناطق مختلف به ویژه مناطق مرزی ، برخورداری از امکانات متنوع از جمله 750 دستگاه کامیون تحت پوشش از قبیل چادری ، تانکری، کفی ، لبه دار و عوامل دیگر ، گروه شرکت های بی تا تاکنون توانسته است به موفقیت های چشمگیری دست یافته و نامی آشنا و قابل اعتماد نه فقط در ایران بلکه در کشور های همسایه مبدل شود .

از مهمترین مشتریان تجاری این شرکت در زمینه حمل و نقل کالا بعد از اتمام جنگ عراق و آمریکا ، از مبداء ایران به مقصد عراق برای ارسال کمک های جهانی ، میتوان به سازمان جهانی غذا و دارو ، صلیب سرخ جهانی ، سازمان جهانی پزشکان بدون مرز اشاره نمود که این گروه شرکت ها جمعا به مقدار 954،543 تن کالا و کمک های بشر دوستانه جهانی را به کشور عراق حمل نمود .

از مهمترین مشتریان تجاری این گروه شرکت ها پس از به ثبات رسیدن کشور عراق و استقرار حکومت مرکزی آن کشور ، در زمینه حمل و نقل و ترانزیت و سوآپ محموله های سوختی و مشتقات نفتی ، از مبداء عراق به مقصد بنادر جنوبی ایران ) بندر عباس و بندر امام خمینی ( و بالعکس.

تاسیس و گسترش شعبات و نمایندگی های بندرعباس ، بندرامام خمینی ، بندر بوشهر ، مرز پرویز خان ، مرز خسروی ، مرز حاج عمران ) پیرانشهر ( ، مرز باشماق ، مرز بازرگان، کرمانشاه ، بندرانزلی در داخل ایران و شعبات سلیمانیه و اربیل در کشور عراق ، این امکان را مهیا ساخته تا گروه بی تا به عنوان وزنه ای در صنعت حمل و نقل سوختی و مشتقات نفتی مبدل گردد .

تجارب و تخصص چندین ساله این شرکت در خصوص ترانزیت و حمل مستقیم و حمل مرکب ، حمل پروژه ها ی انتقال سوآپ مشتقات نفتی و فرآورده های سوختی از قبیل نفت خام ، کندانست ، نفت کوره ، گازوئیل ، بنزین ،نفتا ، قیر و ..... از مبدا عراق ، ترکمنستان به بنادر انزلی و امام خمینی و بندر عباس و پالایشگاه ها ی ایران و بالعکس ، و همچنین صادرات فرآورده های سوختی از ایران به کشور های همسایه بالاخص اقلیم کردستان عراق ، افغانستان ، گروه بی تا را نامی آشنا و مطمئن نه تنها در داخل بلکه در بین کشورهای همسایه ، خلیج فارس وکشورهای حوضه ی CIS بدل کرده است .

گروه بی تا در طی سال ها تلاش و فعالیت ، با تکیه بر مدیران توانمند و همکاری کارکنانش توانسته است خدمات خود را به بهترین نحو ارائه نماید که برخی از دستاورد های این شرکت عبارتند از :

 

  • عضویت در سازمان های حائز اهمیت کشوری و جهانی .
  • توانایی و اعمال مدیریت هوشمند با 750 دستگاه کامیون تحت پوشش خود .
  • ساختار شکنی حمل و نقل سنتی و ارائه سیستم مدرن حمل و نقل و بکارگیری نرم افزار یک پارچه حمل و نقل کالا و خدمات ) نرم افزار بی تا اویلر ( با استفاده از دانش فنی پرسنل گروه تهیه و تدوین گردیده است.
  • عضویت در مجامع داخلی و بین المللی حمل و نقل از قبیل FIATA, IRU
  • عضویت در انجمن حمل و نقل بین المللی کالا .
  • ارائه خدمات فورواردری با بهره گیری از نمایندگی ها و شعب معتبر در داخل و خارج کشور .

 

ضمنا این مجموعه در قصرشیرین پروژه ساخت 6000 متر مکعب مخازن را با توانایی تخلیه و بارگیری روزانه 6000 تن و ماهیانه 180000 تن را با هدف کاهش تردد کامیون های عراقی به داخل خاک ایران و جلوگیری از قاچاق از خرداد ماه 1397آغاز نموده است که تاریخ افتتاح آن پایان آذر ماه 1397 می باشد .

با آغاز به کار این مجموعه در قصرشیرین حدود 100 نفر از افراد بومی منطقه نیز مشغول به کار شده اند .